Po dohodě se zřizovatelem bude provoz Mateřské školy Komořany přerušen v období od 7. 7. 2020 do 21. 8. 2020. Provoz bude zahájen 24. 8. 2020.

Žádáme rodiče, kteří mají dítě do 30.6. odhlášené, aby případný zájem o prázdninovou docházku nahlásili na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Níže uvedené, Vámi podepsané dokumenty, odevzdáte v den nástupu dítěte do MŠ. Bez uvedených dokumentů nemůže být dítě přijato. Dokumenty jsou dostupné v tomto článku.

Vzhledem k desinfekci prostor mateřské školy žádáme rodiče, aby si ve čtvrtek 7. 5. 2020 vyzvedli věci ze šatních skříněk dětí v době od 8.00 do 11.00 hodin. Věci jednotlivých dětí budou uložené v označených pytlích u vstupní brány do areálu MŠ.